RSS

cozrobic ze starymi akumulatorkami

stardoll-darmówki lusasity


Temat: prostownik lub akumulator - gdzie kupic?
Dzieki !!! Dzieki za informacje i propozycje pozyczenia Mili z Was ludzie !!!!!! Bylem na Ch. de Louavain / Leuvensesteenweg. Nabylem i wymienilem!!! :)))))))) Teraz tylko co zrobic ze starym akumulatorem?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,9,40826064,40826064,prostownik_lub_akumulator_gdzie_kupic_.htmlTemat: Co zrobic ze starym akumulatorem kwasowym ?
skłądowisko odpadów przemysłowych albo producent akumulatorów odbierająteż sprzedawcy akumulatorów ----- Original Message ----- From: Michal Sobkowski <michael.sobkow@physik.uni-ulm.de To: <pl-sci-che@newsgate.pl Sent: Saturday, April 01, 2000 4:31 PM Subject: Re: Co zrobic ze starym akumulatorem kwasowym ? "J.F." wrote: ... | Swoja droga - gdzie takie akumulatory nalezy wyrzucac w obecnych | czasach ? Oddaje się przy zakupie - w każdym razie w Poznaniu. Można nawet dostać za to parę procent rabatu. Michał
Źródło: topranking.pl/1817/co,zrobic,ze,starym,akumulatorem,kwasowym.php


Temat: Co zrobic ze starym akumulatorem kwasowym ?
...na wodzie destylowanej tj. chyba 6V 180 Ah więc prądem ok 5 A  około doby zalej go elektrolitem naładuj jeszcze raz rozładuj przez 10h jakąś żaróweczką od traktora i nałąduj do pełnej pojemności sprawdzaj stan naładowania areometrem tutto jak mu nie pomoże wyślij go do CENTRY do Poznania pozdrawiam ----- Original Message ----- From: Andrzej W. <sp@shell.mt.pl To: <pl-sci-che@newsgate.pl Sent: Saturday, April 01, 2000 5:50 AM Subject: Co zrobic ze starym akumulatorem kwasowym ? Mam stary akumulator kwasowy (od traktora). Był chyba nieprawidłowo eksploatowany bo teraz ładowanie go 1 h daje taki sam efekt co 10h. Elektrolitu było mało, ale dolałem gotowego. Nic nie pomogło. Czy mogę sobie dać z nim spokój, czy jest szansa na jego odnowienie ? sp@shell.mt.pl 0603 DE GDAQ -- Archiwum listy dyskusyjnej pl-sci-chemia http://www.newsgate.pl/archiwum/pl-sci-chemia/
Źródło: topranking.pl/1817/co,zrobic,ze,starym,akumulatorem,kwasowym.php


Temat: Akumulator
...się: padł mi akumulator w 3 dni po ładowaniu i przy niewielkim mrozie. Tym samym wydał na siebie wyrok i muszę go zastąpic nowym. Czy ktoś z szanownych grupowiczów kupował ostatnio akumulator i może mi jakąś markę polecić? (54Ah, I=360A) Przeglądałem wczoraj całe roczniki AŚ i AMS i, o ile nie przeoczyłem, nie znalazłem tam żadnych testów ani porównań. Będe wdzięczny za sugestie. Pozdrawiam grupę ultimate P.S. No i może ma ktoś pomysł co zrobić ze starym akumulatorem jeśli sklep nie będzie go chciał przyjąc na wymianę?
Źródło: topranking.pl/1622/38,akumulator.php